10,000 רגל מעל מפלי וויקטוריה

סיפור הרפתקאות מדהים שמתחיל בשבעה.

מהשבעה לקורס טייס, שחרור, עבודה בכלוב הזהב של ההייטק,  שנתיים של הרפתקאות באפריקה  ורעידת אדמה אחת בנפאל ששינתה הכל .והייתה כתפוח של ניוטון שהוביל לפיתוח כלי טייס ייחודי לחילוץ והצלה

תהליך הפיתוח כלל טיסות ניסוי ומחקר ארוכים, אימונים בנופים עוצרי נשימה של איסלנד, בהרי געש שוצפים לבה של הוואי ומרכז אמריקה עד ליום בו לראשונה בהיסטוריה האנושית טס אדם בלילה על מצנח רחיפה ממונע באזור הררי נידח לטובת חילוץ והצלה.

כלי הטייס החל לשמש ככלי תחבורה לכל דבר ועניין, החל מטיסות לביקור המשפחה ועד לטיולי סופש במדבר עם החברה. לילה אחד טסו לצפות בפסטיבל הברנינג מהאוויר והצילו את משתתפיו ממתקפת גנבים אז נפל האסימון שלכלי הטייס פוטנציאל לשימושים רבים נוספים, עליהם נשמע בהרצאה, החל מיחידות קומנדו ועד הגנה על חיות בר בסכנת הכחדה.

כך נולד פרוייקט הגנה על פילים וקרנפים באפריקה והרעיון להשתתף במירוץ האווירי הקשה בעולם.

טיסת יחיד של 2000 ק"מ לאורכה של יבשת אפריקה, ללא תמיכה, המון קשיים מנטליים, חוסר וודאות, חוסר נסיון אל מול אלופי העולם שהשתתפו בתחרות, מפגשים עם שבטים נידחים שלא ראו אדם לבן מעולם, חיות טרף והמון אנשים טובים שעזרו לחציית קו הסיום במקום הראשון, 10,000 רגל מעל מפלי וויקטוריה.

המסרים:

איך ממשיכים לחיות אחרי אסון?

איך הופכים חלומות למציאות?

איך מנהלים סיכונים בתנאי לחץ, חוסר וודאות וסכנת חיים?

איך לבוא כאנדרדוג ולצאת אלוף?

בהרצאה חווייתית, הכוללת תמונות והמון סרטונים מרתקים, יספר נדב פלמ”ח על הדרך שעבר מרגע פטירת אחותו שנפלה ממצוק חוד עקב ליד שדה בוקר ועד לזכייה במרוץ האווירי הקשה בעולם שחצה את יבשת אפריקה והסתיים בקו הסיום 10,000 רגל מעל למפלי וויקטוריה שבאפריקה.

נדב פלמ"ח,

תושב ניצנה שבדרום, עוסק כיום כמחלץ מטיילים בחו"ל עבור חברת הראל וספורטאי אקסטרים.

ביקר במעל 100 מדינות, חצה את יבשת אמריקה מאלסקה לעד לאנטרקטיקה עם קרוואן, מטוס וספינה, חצה את יבשת אפריקה לאורכה ולרוחבה באוויר וביבשה, אם במסגרת תחרויות ואם במסגרת מבצעים מיוחדים עם הכוחות המיוחדים של צבא ארצות הברית והאו"ם, חילץ עשרות מטיילים ישראלים בארץ ובעולם בצורה ייחודית ותמיד חושב על האתגר הבא .

 

 

 

 

המלצות

הייתה הרצאה מקסימה!
נדב כובש מלא קסם אישי וצניעות, מספר בצורה מדהימה על חוויות מרתקות.
בלי שנרגיש עברה מעל שעה וחצי, הוא היפנט את כל הקהל עם הסיפורים, התמונות והסרטונים.
תודה על החיבור איתו!

ענבר, רכזת תרבות, קיבוץ מפלסים

היה מרגש, מרתק, מקסים ביותר!!!!
אנשים לא זזו ממקומם במשך שעה וחצי, מה שלא קורה בדרך כלל אצלנו
תודה רבה🌹

רונית סעדון, מנהלת תרבות, קיבוץ גלעד

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן