ליאור אקרמן,

מרצה ומעביר סדנאות במגוון תחומי עניין מרתקים וייחודיים:

ישראל ו – 12 השבטים- ישראל והעולם הערבי והמוסלמי– פחד וספינים פוליטיים ותקשורתיים מול עובדות ומציאות מנקודת המבט של איש המודיעין. האמת והעובדות שמעבר לכותרות. מה קורה שם באמת? מה צפוי לנו בעתיד? "מזרח תיכון חדש", האמנם? ואם כן. איזה? מהם הכוחות החדשים הפועלים בזירה ומה צפוי לקרות ב"שכונה" שלנו בשנים הבאות. איך מתמודדת ואיך צריכה להתמודד ישראל כמדינה מערבית דמוקרטית מול "השבטים הברברים והרצחניים" באיזור?

"השפה הבלתי מדוברת"- תקשורת בינאישית ונפלאות שפת הגוף, הרצאה וסדנא מעשית ואף משעשעת, המבוססת על שנים ארוכות של ניסיון מעשי. כלים שימושיים ליום יום ולהעצמה עצמית, זיהוי ונטרול התנגדויות מהצד השני, מהו המרחב האישי ועד כמה הוא קריטי. שיפור הרושם והתדמית שלנו כמנהלים ועובדים. זיהוי שקר ואמת, הצלחה במפגשים ראשוניים ובהיכרויות. ובנוסף לכך: אומנות העמידה וההרצאה מול קהל גדול וקטן- איך עושים זאת נכון.

סיפורו של סוכן חשאי – הרצאה מרתקת ומשעשעת על פנטזיה מול מציאות, חייו של איש המודיעין, החקירות שהסעירו את המדינה, ואיך זה באמת עובד? כל מה שמותר לספר ורציתם לשאול ולדעת.

מו"מחיות- סדנת ניהול מו"מ המשולבת בסדנת שפת הגוף ותקשורת בלתי מילולית. מיועדת לחברות וארגונים בתחומי המכירות, המשפטים ועוד.

רצח רבין ז"ל – הסיפור האמיתי שמאחורי הרצח ,החקירה, המעורבים ומה שמסביבה.

ניהול, מנהיגות, ערכים ומה שביניהם- הרצאה למנהלים, מפקדים ולאלו שבדרך.

מה בין תחקיר ארגוני לחקירה– איך מנהלים תחקיר לומד בארגון או בחברה עסקית.

האינתיפאדה השנייה והבאות אחריה – כל האמת, המגעים החשאיים, המו"מ המדיני במקביל למאבק בטרור,

המעורבות המצרית והאמריקאית ולמה זה רלוונטי גם עתיד.

,ליאור אקרמן

לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ וראש לשכת ראש השב"כ. שימש בתפקידי שטח, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. הנו בוגר ישיבה לשעבר. יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של השב"כ ואת מערך קשרי החוץ שלו, היה מעורב במגעי השב"כ וממשלת ישראל, עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי וליווה את התנהלות המדינה לאורך אירועי האינתיפאדה השנייה, היה מעורב בחקירות הדרמטיות ביותר שידעה המדינה, כולל חקירת רצח ראש הממשלה רבין ז"ל וחקירות נוספות, במפגשים הסודיים שהתנהלו לאורך השנים עם הממשל האמריקאי, הפלסטינים, המצרים ונוספים, בנה ופיתח את תורת העבודה של ארגוני הביטחון את מול התקשורת באופן שנלמד בהמשך גם ע"י דוברות צה"ל וארגונים נוספים בארץ ובעולם. מומחה בשפת הגוף ותקשורת בלתי מילולית.

הקים וניהל חברת אבטחה טכנולוגית, היה בעלים ומנכ"ל של חברה פרטית לייעוץ ניהולי, משמש כפרשן בולט בתקשורת, לענייני טרור, ביטחון, ערבים ומודיעין.  בעל טור שבועי קבוע במספר עיתונים ואתרי אינטרנט. היה מעורב ועסק בכתיבת סדרות לטלוויזיה, שלושה ספרים שכתב בשנים האחרונות נמצאים כיום בתהליכי הפקה. הראשון שבהם "הלנצח נאכל חרב?" יצא לאור לאחרונה ועוסק באתגרים המרכזיים של מדינת ישראל וכיווני המענה. מעבר לתחום הביטחון, עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה והוביל בתקשורת קו פעולה נחוש להתמודדות עם אתגרי המדינה בשנים הבאות באמצעות תנועת "הדור בקצה המנהרה" בראשה עמד בעבר.

ליאור בוגר תואר ראשון (בהצטיינות) בתקשורת ומדעי המדינה ותואר שני (בהצטיינות) במשפטים כמו גם לימודי מנהל עסקים, מזרחנות ושפות שונות

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן