וילה בג'ונגל
בהרצאתו מספר בן דוד על המלחמה החשאית שמנהלת ישראל ובה עולות השאלות האם "אינתיפאדת הסכינים" נגמרה או שזו רק ההתחלה?מה יחליף את דאעש?
מה הסיכוי למבצע נוסף בעזה או אולי אפילו מלחמה בצפון?
וכיצד ישפיעו מנהיגי העולם, טראמפ ופוטין, על עתיד המזרח התיכון?בהרצאה זו תקבלו זווית ראייה קצת אחרת על עתידה של מדינת ישראל במזרח התיכון ותשמעו סיפורים ותובנות שלא תשמעו בתקשורת.
זה לא סוד שמדינת ישראל היא "אי" קטן של שפיות בתוך מזרח תיכון עוין, אבל האם יש דברים שאולי פספסנו בדרך?

מלחמות בעידן התקשורתי
איך תראה המלחמה הבאה: ישראל מצויה כבר היום במלחמה חשאית מתמדת, שחלקה מתנהל בעולם הסייבר. איך משנה הטכנולוגיה של המאה ה21 את אופי המלחמה? מה המשמעות של מלחמת סייבר? האם במזרח התיכון המשתנה נשקפת לישראל סכנת מלחמה? ואם כן – האם ישראל ערוכה לה?

צוק איתן

ביום של הפצצה
האם אפשר לעצור את הגרעין האיראני?

אלון בן דוד,

כתב צבאי ועיתונאי טלוויזיה. כתב המגזין האמריקני "אוויאיישן וויק". החל מ 2003 משמש כפרשן הצבאי של חדשות ערוץ 10. סיקר אירועים בטחוניים היסטוריים בינהם, פרוץ האינתיפאדה, הלחימה בלבנון והנסיגה ממנה, אירועי ה 11 בספטמבר ועוד. בהרצאותיו מדבר אלון על הנושאים הכי אקטואליים והכי "בוערים" שנמצאים על סדר היום.

בעל תואר ראשון במדע המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד בארצות הברית. אלון התחיל את הקריירה המקצועית שלו בזמן שירותו הצבאי, ככתב צבאי בגלי צה"ל.

בשנת 1988, לאחר שהשתחרר משירותו הצבאי, בן דוד הצטרף ל"קול ישראל" ככתב לענייני משטרה. בהמשך עבר לערוץ הראשון, תחילה ככתב דרום וכתב לענייני משטרה ולאחר מכן ככתב צבאי. בין האירועים שסיקר: התפרצות האינתיפאדה הראשונה בעזה, הלחימה הממושכת בדרום לבנון, הנסיגה מלבנון, פרוץ העימות עם הפלסטינים, אירועי ה 11 בספטמבר, אותם סיקר בזמן שהותו בארצות הברית ועוד. הוא אף זכה בפרס על כתבה שבה הצטרף למארב של חיילי הצנחנים בסאלוקי.

בעברו עבד עבור המגזין לענייני ביטחון "ג'יינס" והחל מ 2003 ועד היום, משמש אלון כפרשן הצבאי של חדשות ערוץ 10. במקביל, הוא כותב עבור המגזין האמריקני "אוויאיישן וויק". בנוסף, בן דוד משמש כעמית בכיר במרכז לתקשורת בינלאומית באוניברסיטת בר אילן.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן