המספרים מאחורי שנת הבחירות של ישראל

מערכות הבחירות סוחפות אותנו בכל פעם מחדש. אבל האם יש באמת "הפתעת בחירות" או שזהו תסריט כתוב מראש עם דרמה מלאכותית? על המספרים האמיתיים מאחורי הספינים הגדולים של הבחירות המוניציפאליות והבחירות הכלליות של השנה האחרונה, משברים מדומים, וכיצד גופי התקשורת הגדולים קורסים מול חכמת ההמונים.

 

צוריאל שרון, 34, מבעלי חברת הסקרים החדשה Direct Polls שניהלה את המחקר והסקרים בבחירות 2019 לתאגיד השידור הישראלי כאן 11, מפלגת הימין החדש והעיתון מקור ראשון.

עמד מאחורי מערך קמפיין הדיגיטל של נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין בבחירות לנשיאות 2014, ניהל את מערך תוכן הסלולר בקמפיין הליכוד בבחירות 2015, ניהל את מערך תוכן הסלולר בקמפיין אבי ניסנקורן בבחירות להסתדרות 2017, הפיק את קמפיין הסרטונים הוויראליים של דינה דיין בבחירות לראשות מפלגת העבודה 2017, וניהל את הקמפיינים המוניציפאליים 2018 בערים הגדולות בישראל.

השתתף בסדרת 'הספינרים' של חדשות 10 ובתכניות אקטואליה בנושאי דיגיטל וקמפיינים ברשת ומרצה בתחום

 

 

 

בואו להכיר קצת יותר את צוריאל דרך ההרצאה הקודמת שלו >>>

המלצות

"הרצאה מרתקת, מלמדת, מועברת בצורה מעניינת ומהנה. שווה כל רגע.." עו"ד רונית זיגלשטיין – מרצה ומאמנת אישית, מחברת הספר 'חופשיה להיות'.

"במסגרת כנס שיזם פורום הסגנים בשלטון המקומי, נתן צוריאל הרצאה מאלפת שריתקה את באי הכנס, הרצאה שהבהירה לנוכחים שיש שחקן חדש בתחום הקמפיינים הארציים והמוניציפאליים, הדור החדש של הקמפיינרים בישראל.." אורי בוסקילה – יו"ר פורום הסגנים בשלטון המקומי.

"הרצאתו של צוריאל שרון פותחת צוהר עדכני למערכת הבחירות הראשונה שהוכרעה על ידי הביג דאטה והניו מדיה. הרצאה מעניינת ומעוררת מחשבות.." מוריה שלום – סמנכ"לית 'מקור ראשון'.

"תודה רבה צוריאל על הרצאה מרתקת שלקחה אותנו למסע בזמן והכניסה אותנו לנבכי ניהול הקמפיין של בחירות 2015. למדנו איך אפשר להשפיע על דעת הקהל אם רק עובדים נכון. ההרצאה הייתה השראה לעמותות ולפעילים חברתיים, במיוחד בצורה בה ניתן לשנות מציאות במשאבים מוגבלים. התגובות שקיבלתי מהמשתתפים היו מעולות. שוב, תודה.." שאלתיאל סבן – מנהל תכניות ושותפויות, קרן ידידות טורונטו.

"לתושבי העיר הרצליה הייתה את הזכות לשמוע את הרצאתו של צוריאל שרון. בהרצאה ניכר היה בכישוריו של צוריאל כמרצה מרתק והן כאישיות מיוחדת, מובילה ופורצת דרך. מאות המוזמנים בקהל למדו להכיר מה באמת הוביל לניצחון הדרמטי של הליכוד בבחירות 2015. תודה רבה על המקצועיות והידע הנרחב אשר ילוו אותנו גם בהמשך.." ליאור אורן – מנהל 'בית קינן', בית טבע, סביבה וקהילה, עיריית הרצליה.

"זכינו לארח את צוריאל שרון כמרצה מרכזי בפורום נשים שעסק במתן כלים לנשים משפיעות בזירה המוניציפלית. הערב הותאם במיוחד עבור נשים מנהיגות שנמצאות כבר או מעוניינות להיכנס לזירה הפוליטית, החברתית או היזמית, ורוצות לקדם עוד אספקטים של מיתוג אישי ובניית קול ייחודי כחלק ממהלך תקשורתי כולל. בהרצאתו שם צוריאל דגשים הקשורים לאסטרטגיות בתחום הדיגיטל והתקשורת השיווקית החדשה. ההרצאה לוותה בדוגמאות פרקטיות אשר בוצעו בקמפיינים הגדולים בישראל. התכנים העניקו כלים והשראה לנשים בתחום זה." עידית סילמן – מנהלת שיווק בהנהלה ראשית, 'שירותי בריאות כללית'.

"צוריאל שרון הרצה בפנינו בנושא העברת מסר אפקטיבי תוך שימוש בכלים חדשניים, עבור פורום מנהלי הפיתוח העסקי והשיווקי במשרדי עו"ד ורו"ח הגדולים בישראל. כולנו עוסקים ועסוקים כל העת בעולם הרשתות החברתיות והדיגיטל, וההרצאה נתנה לנו מבט רווי טיפים, בגובה העיניים, כיצד ניתן באמצעות תקציב לא גבוה, הרבה קריאייטיב וחוצפה, להפעיל את 'מכונת הדיגיטל' בצורה מופלאה. מעבר לכך, ההרצאה עסקה גם ב'ישראליות' הנוכחית, האופי והמורכבות של הקהל הישראלי – נושאים שבשילוב יכולות ההרצאה הווירטואוזיות של צוריאל, יצרו חוויה מומלצת ומרתקת.." עו"ד זהר פישר – מייסד משרד רובוס ליגל מרקטינג.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן