ענבר לוין-לרום,(.M.A)

מומחית בהתפתחות הילד, עם יותר מ-10 שנות ניסיון בעבודה אינדיבידואלית וקבוצתית עם ילדים בגיל לידה עד שלוש בעלי צרכים מיוחדים והוריהם.

 לאחר סיום התואר הראשון בהוראת תנועה ומחול מסמינר הקיבוצים עברה ענבר עם בעלה הטרי אז לקליפורניה ארה"ב, שם למדה ענבר את לימודי התואר השני בתחום של חינוך מיוחד לגיל הרך באוניברסיטת סאן חוזה סטייט ועבדה בתפקידים שונים במרכז להתפתחות הילד כולל ניהול המרכז בחמש השנים האחרונות.

ענבר עבדה עם מגוון אנשי מקצוע מהתחום כמו מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, קלינאיות תקשורת וכמובן עובדים סוציאליים, רופאים ופסיכולוגים.

 העבודה של ענבר לאורך כל הדרך גם כמנהלת הייתה תמיד עבודה ישירה עם הילדים ומשפחותיהם וכמובן עם צוות מולטידיספלינרי שסיפק שירותים לילד (multidisciplinary). בנוסף ניהלה ענבר גן ילדים משולב (ילדים נורמטיביים וילדים עם עיכובי התפתחות) בגילאי שנתיים עד 5.

ענבר, מתמחה בביצוע אבחונים התפתחותיים, מתן חוות דעת והערכות התפתחותיות, טיפול ומעקב התפתחותי, והכשרת גננות ומאבחנות בכל תחומי ההתפתחות. כמו כן ענבר מתמחה במתן כלים להורים להבנת התפתחות ילדם ודרכים מגוונות להתמודד עם בעיות התפתחות ובעיות התנהגות.

  הניסיון והידע הרב שצברה ענבר הביאו אותה לפתח את שיטת ,SEED שמטרתה לבצע אבחונים למעקב אחר התפתחות הילד בסביבתו הטבעית בבית, בגן הילדים או במשפחתון, תוך מתן ייעוץ והמלצות פדגוגיות  במטרה לעזור להורים ולמטפל העיקרי של הילד להבין את שלבי ההתפתחות של ילדו ולקדם אותו בדרך הטובה ביותר למיצוי מלוא הפוטנציאל שלו.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן