צילום : עדי אורני

הסיפור של iLecture מתחיל בילדות עם הפרעת קשב וריכוז.

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי סקרנית מאוד. הייתי ילדה שמתעקשת להבין דברים. מהילדים האלה שלא מפסיקים לשאול "למה?" ו"איך?". זוכרת את עצמי כילדה צמאת דעת. אלא שדעתי תמיד נותרה לה מפוזרת אי שם בחלל, ואני לעולם נותרתי צמאה לעוד עניין.

בימים שבהם לא הייתה מודעות לאבחנה של הפרעת קשב וריכוז, הייתי ילדה מתוסכלת ומתסכלת. שואלת, אבל לא מסוגלת להתרכז בתשובות. מאזינה לסיפורים, אבל לא באמת מקשיבה. מתה ללמוד, אבל לא מצליחה לשבת לרגע על הטוסיק.

ילדה עם קושי נסתר מן העין, לא מאובחן. עם מחסומים שקופים. ותמיד עם התווית הזו על המצח. מקוטלגת, מקוטלגת, מקוטלגת. בשלב מסוים, כמעט התחלתי להאמין שאני כזו.

ככל שגדלתי, הלכו וגדלו גם השאלות של חיי ובעקבותיהם גדלה גם המוטיבציה למצוא הסברים ולתת לדבר הזה שם. מתוך התסכול והביקורת העצמית, נולדה התשוקה להבין את עצמי מחדש. גייסתי את סקרנותי ואת כל כוחותיי כדי להשיג ידע וכלים מעשיים, שיעזרו לי לצמוח ולהתפתח. חיפשתי כלים שיאפשרו תקשורת נכונה. רציתי לתקן את מה שהאמנתי שמקולקל.

במסע החיים הזה נגעתי לרגע בעולם הזוהר – רק כדי להבין שלכולם בעצם די קשה; נחשפתי בפני האומה – רק כדי להבין את עצמי מבפנוכו; התמסרתי להורות – רק כדי להבין שכולנו בעצם ילדים, כל הזמן מתוך מסע החיים הזה נולד החזון והתבהרה השליחות – לגעת באנשים. להשפיע על חיים.

את iLecture הקמתי במטרה לחבר בין אנשים לבין ידע ורעיונות גדולים. היא נולדה כדי לספק השראה. לרתק. להביא סיפורי דרך מעוררי עניין וחוכמת חיים. לתווך ידע מעשי וכלים חשובים. היא נולדה כדי להעצים. להפוך לאנשים את הראש. לגרום להם להאמין בעצמם. לספר לכם שהכול קיים והכל אפשרי בעולם הזה.

ריכזתי סביבי משפחה איכותית של עשרות מרצים מרתקים, מפתיעים ומרגשים. לחלקם ספורי חיים מעוררי השראה, לאחרים ניסיון מקצועי רב שנים. חלקם מנוסים או מוכרים ואחרים מוכרים פחות או עושים את צעדיהם הראשונים מול אולמות וכיתות. ביחד הם מהווים פסיפס צבעוני של יכולות וכישרונות בתחומי התמחות וידע שונים ומגוונים.

כולם נבחרו על ידי באופן אישי ועפ"י סטנדרטים מחמירים. האמינו לי, יד ראשונה מהפרעת קשב וריכוז השירותים שלנו ניתנים לארגונים וחברות, איגודי עובדים, מוסדות ממשלתיים וגופים מוניציפאליים,.

מוסדות חינוך, מוסדות אקדמיים, מתנ"סים ובעצם לכל מי שמבקש להרים אירוע עם תוכן.וכיאה לחזון שנולד מתוך חסך בהקשבה – כל השירותים של החברה ניתנים לאחר ייעוץ ממוקד ומותאמים ללקוח מתוך הקשבה לצרכיו המדויקים. כדי לדאוג שהאירוע שלכם יהיה הדבר הכי נכון עבורכם.

הסיפור של iLecture הוא תיקון של הפרעת קשב. אנחנו כאן כדי להקשיב לכם. אנחנו כאן כדי לרתק את הקהל שלכם, כי אנחנו יודעים כמה הוא צמא לזה.