אבירם זינו,

כתב בכיר העוסק בתחום המדיני, תחום הצבא והמשפט במעריב ובג'רוזלם פוסט מגזין.

בעברו היה יועץ אסטרטגי.

״מסע מדיני״ – מסע מרתק בשיחה בגובה העיניים אל הרגעים המעצבים של ישראל בשנים האחרונות: מאז ההכרזה של ראש הממשלה לשעבר אריק שרון על תכנית ההתנתקות, דרך המפץ הפוליטי שבא אחרי התוכנית, השבץ שחווה, עלייתה ונפילתה של קדימה, התנפצותה של תכנית התנתקות וניצחון חמאס בבחירות לרשות הפלסטינית, אירועי החטיפה שהובילו למלחמת לבנון השנייה (גלעד שליט ואירוע החטיפה בהר דב), האביב הערבי מנקודת המבט של מערכת הביטחון הישראלית ועד לסבבי המלחמה ברצועת עזה, בכללם צוק איתן והמלחמה הדיפלומטית של ישראל על המוסר שלה. זינו לוקח אתכם אל האירועים האלה בשיחה מרתקת, מתוך עדות אישית של כתב שליווה כל אחד מהאירועים האלה מקרוב.

זינו, בן 34, משפטן בהשכלתו ועיתונאי מגיל 21. הוא הספיק לכתוב עבור אמצעי התקשורת מובילים, בכללם:The Sunday Times (UK), Ynet, מקור ראשון, מעריב,Jerusalem Post, Playboy Magazine,  ברדיו המקומי ועוד.

הוא סיקר את תחומי המשפט, הצבא ונושאים פוליטיים-מדיניים.

״מסע משפטי מטלטל״ – מסע אל עבר הפרשות שהסעירו את המדינה: פרשת קצב במסגרתה הורשעה נשיא מדינת ישראל לשעבר, משה קצב, בעבירות מין חמורות, בכללם אונס, ונשלח למאסר ממושך; פרשות טלנסקי, ראשונטורס והולילנד, במהלכן נטען כי ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, קיבל שוחד. הפרשות שעדיין מצויות בשלבי הערעור שלהן הובילו לכך שראש הממשלה לשעבר נשלח למאסר ממושך; פרשת הירשזון, במסגרתה הורשע שר האוצר לשעבר ונשלח למעצר על כסף שנטען ש״גנב״, ופרשות נוספות שטילטלו את המדינה בשנים האחרונות והובילו למראה המביש של מצעד נחקרים בכירים.

 

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן