לא תנאף!

שיר הספרי (45), אורתודוכסית מגבעת שמואל, אמא ל-4, לאחר 21 שנות נישואין, מעלה על סדר היום נושא כאוב, מודחק ומביש שנידון לרוב בחדרי חדרים, בשיחות חולין ו/או כרכילות עסיסית- נבגדות במערכת נישואין.

שיר קיבלה החלטה, לשבור את הטאבו סביב השתיקה, ההדחקה ובעיקר הבושה של הנבגד/ת.

בהרצאתה של שיר הספרי, תחשפו לסיפורה האישי והמצמרר, של אישה כריזמטית, אינטליגנטית, קרייריסטית, אמא, אשת חברה ולבסוף אשת איש שנבגדה לאורך שנות נישואיה.

לפני 4 שנים, גיליתי שאני "חיה בסרט" והבנתי שאני חלק ממעגל הונאה, שקר ורמייה, מאותו רגע מייסר, לא ידעתי את נפשי. שמרתי בקנאות רבה על משפחתי ונלחמתי על שמירת הבית והזוגיות אך ללא הואיל.

רציתי לשמר בכל מחיר את מה שבניתי בעשר אצבעות, ביגיע כפיים ובעמל רב.

מעבר לייסורים, לכאב וליגון הנורא על חורבן הבית, חשתי מבוכה והשפלה ובושה לאין שיעור. כל הזמן עלתה בי המחשבה :"כיצד זה קרה לי?!"

חיפשתי בנרות אוזן קשבת, קב' תמיכה, פורום נבגדים ולא מצאתי. הרשת עמוסה בקבוצות תמיכה ובפורומים לגרושים, חד הוריים ושאר ירקות…אך פורום של נבגדים, אין!!!

בצר לי, פניתי לפסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, רבנים, נומרולוגים, עו"ד ושאר בעלי מקצוע ששתו את כספי ובסופו של דבר לא נתנו לי מענה לנפש המיוסרת. חיפשתי אוזן קשבת ומכילה, תמיכה ללא סייג וללא התערבות.

ברגעי ההארה, התחלתי להבין ולהפנים, שמה שחוויתי לא קרה סתם…וכי שליחותי בעולם הזה, היא לסייע, לעזור, לתמוך ולהוות אוזן קשבת למי שמצוי במעגל החוסר אונים כתוצאה מגילוי עובדת הבגידה.

במשך יותר משנה עמלתי על כתיבת ספר, קראתי אינספור מאמרים בנושאי בגידה, שוחחתי עם עשרות נשים וגברים שחוו בגידה, עשרות יועצים, פסיכולוגיים ואנשי מקצוע והגעתי לתובנות מרתקות שעשויות להציל נפשות רבות בארץ ובעולם.

בהרצאה מרתקת, קלילה מציגה שיר פאן אופטימי של התגברות ובחירה בחיים אחרים, ההבנה, ההכרה ולימוד הסביבה כי במקרה של בגידה "אין שניים לטנגו". ביטול אלמנטים של לקיחת אחריות ותחושת אשמה והלקאה עצמית.

שיר, שוברת את מחסום הבושה ואומרת "בגידה זו לא מחלה. זה לא מדבק! אם זה קרה שם זה לא אמור לקרות גם אצלי".

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן