BE AND IT WILL BE 

איך להפוך את סביבת העבודה לבריאה, פרודוקטיבית ומהנה יותר?

סביבת העבודה בכל חברה יכולה להיות פורייה ויעילה ויכולה להיות גם כבויה ומרעילה.

יש אנשים שעובדים ומבלים את רוב חייהם בסביבת העבודה ואותו עובד בין אם הוא מנהל בכיר או עובד תחזוקה , המתמודד עם קשיים אישיים או מקצועיים שמעיבים על היום יום שלו, תפוקת העבודה שלו יורדת ומצב הרוח העכור יכול להשפיע על שאר העובדים.

אם כל אדם כזה יכול היה לקבל הדרכה אישית, ייעוץ וכלים להתמודדות עם מצבים שונים בחיי היום יום – האווירה בסביבת העבודה הייתה משתפרת פלאים!

איך עושים את זה?

שתי אפרויות עומדות בפני החברות:

א.      באמצעות הרצאה אינטראקטיבית המשתפת את הקהל ומעבירה מידע מעניין, מאיר עיניים ומעניק השראה. ישנה אופציה שמשתתפי ההרצאה יקבלו את ספרה של רוני.

ב.      באמצעות סדנה קבוצתית  בת שבעה מפגשים עם רוני, סדנה בה מקבל העובד ו/או המנכ"ל כלים אמיתיים להתמודדות עם סיטואציות שונות בחיים, ושיטה להפוך את הקושי להזדמנות כדי פרוץ קדימה הן בפן האישי והן המקצועי. כל מפגש אורך כשלוש שעות.

גם ההרצאה וגם הסדנה גורמות לאנשים לקלף מעליהם את 'הסיפורים', להיפתח ולהישאר אם אנרגיה שכולה מושקעת בעבודה, אנרגיה שיוצרת סביבת עבודה פרודקטיבית יותר ובעלת יחסי אנוש טובים יותר.

רוני התשואל,

לשעבר מנכ"לית HELICON SONGS ו-  EMI Music Publishing ישראל, אשר פיתחה את שיטת BE AND IT WILL BE.

הסדנה מבוססת על שיטת ייחודית אותה פיתחה התשואל ומובאת בספר BE AND IT WILL BE, ספר הנמכר ברחבי העולם בו מתואר סיפור ההצלחה של איש ההיי-טק צחי סיון, אותו ליוותה התשואל למעלה מעשור, ובו מתואר איך השיג סיון את היעדים שהציב לעצמו, על סמך השיטה. בימים אלו הספר יצא לאור בשפה בעברית ונמכרת בכל חנויות הספרים בשם "אהיה אשר אהיה".

לדברי התשואל:  "שנים קודם לכן  גיליתי בדיעבד כי ניחנתי בכישרון ללוות ולהדריך אנשים. פיתחתי את הכישרון הזה לכדי מתודה, שיכולה לסייע לאנשים בצמתים חשובים בחיים וביום יום בתחומים שונים, אם זה מערכות יחסים, קריירה, משפחה ובכלל.

אנחנו בעידן מאד מיוחד וכולנו עדים לתהליך אבולוציוני שבה אנחנו חווים שינוי תודעה- מאד קל לזהות את התדר הזה בדור הצעיר של הילדים שלנו ולכן נוצרו הרבה אי-הבנות וכאוס מול השאלה של חינוך- המילה חינוך היום מתחלפת במילה "השפעה" שאומר שככל שכל אחד מאיתנו יסכים להיפרד מהתכונות השליליות ותפוס הקרבן שנמצא בכל אחד ואחד מאיתנו כך נוכל להשפיע על הסביבה שלנו

אנחנו הסיכום של כל הגלגולים שלנו וכל גלגול הסתיים ברגש ותכונה מסוימת שאותה הבאנו איתנו לעולמנו החדש- לכן הפתרון הוא לא בשכלתנות אלה בזהוי ושחרור התבניות -אמונות ורגשות שאני נפגשים איתם דרך הטריגרים שאנו פוגשים ביום יום

השיטה מובילה אותנו דרך הזיהוי ובסופו של דבר שחרור ,בעזרת המראות וחבלי התבור שלנו . בכך אנחנו נכנסים למרחב חדש של יצירה ובניית מערכות יחסים חדשות וחידוש הישנות -בעצם אנחנו לומדים איך להיפטר מה"הרד דיסק" הישן ולהחליפו בחדש.

כמה שנתחבר לשפה החדשה של העידן הזה נעבור את המתקרב אילינו מתודעה גבוהה ומזוקקת".

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן