רוני אקרמן,

במהלך 17 שנים, כבעליו של משרד יחסי ציבור ידוע, ניהל רוני אקרמן קמפיינים תקשורתיים גדולים ומסעות יחסי ציבור שאף זיכו אותו בפרס "האריה השואג" למצוינות ביחסי ציבור מטעם האיגוד הישראלי ליחסי ציבור.

אקרמן, בוגר ישיבת נחלים בעברו, חזר בשאלה, אך נשאר עם מלוא הערכים ושימש גם כאיש המכירות הראשון בישראל לטלפון הסלולרי שנכנס לפעילות בישראל בשנת 1986, ע"י חברת "מוטורולה תדיראן תקשורת – פלא-פון"

לאקרמן ידע עצום במיתוג, מתן חשיפה תקשורתית והחדרת מוצרים לשוק. במשך 12 שנים שימש כדובר קבוצת פולקסווגן בישראל וטיפל במכוניות "אאודי", "פולקסווגן", "סקודה" ו"סיאט". אקרמן אחראי להפיכת המותג "סקודה" ממותג מזרח אירופי כושל לאחד ממותגי הרכב הנמכרים בישראל. הוא טיפל במותגי "שארפ", "הוניגמן" והחדיר לישראל את מותג שעוני קאסיו "ג'י-שוק".  בשנים 2011 ו-2012 היה אחראי לחשיפה התקשורתית העצומה סביב כניסת מכוניות מותגי היוקרה "פרארי" ומזראטי" לישראל. בשנת 1997, כמנהל יחסי הציבור של רשת מסעדות הכוכבים "פלאנט הוליווד" הוא היה אחראי להבאתם לישראל של ארנולד שוורצנגר, סילבסטר סטאלון, ג'ורג' קלוני, ז'אן קלוד ואן-דאם ועוד.

בשנים האחרונות עוסק רון אקרמן באימון אישי, התפתחות והעצמת אנשים לביצוע פריצות דרך אישיות וכלכליות בחייהם.  הוא הוביל ומוביל ארגונים ובהם אלפי מפיצים של מוצרי טיפוח וסגנון חיים ומלמד אנשים את עקרונות המכירה המוצלחת, החשיבה היצירתית והחיובית והדרך להצלחה.

כמי שאובחן כלוקה בהפרעת קשב וריכוז עם היפראקטיביות – ADHD – נתקל רון במרבית חייו בקשיים רבים ולא היה מודע לסיבת המעברים התכופים מנושא לנושא.  הוא גם הבין בעקבות כך את הסיבה לאפקטיביות הנמוכה מאד שלו ופיתח תכנית להשגת אפקטיביות מקסימלית אצל הלוקים ב- ADHD   וגם אצל מי שלא סובל מלקות זו.

רון אקרמן מתמחה בהרצאות המשלבות מתן ערך עצום יחד עם המון הומור וצחוק ויש המכנים את הרצאותיו "סטנד-אפ עם ערך מוסף".

התחומים בהם מתמחה רון אקרמן בהרצאותיו:

"הסודות להשגת אפקטיביות מקסימלית"

בואו לשמוע כיצד אדם עם לקות קשה של קשב וריכוז מצא את הדרך להשיג אפקטיביות מקסימלית.  הרצאה המטובלת בתובנות עצומות, טיפים בלתי רגילים והמון הומור וצחוק.  ההרצאה שכבר השאירה המון פיות פעורים והרבה אנשים נדהמים.  מי שיאמץ ולו עיקרון אחד המוצג בהרצאה, מובטח לו שינוי דרמטי באפקטיביות שלו.

"מוכרים ונהנים"

כיצד לא לפחד מתהליך מכירה, להצליח ואפילו ליהנות מהתהליך. בואו לסדנה שתלמד אתכם כיצד "למכור" רעיון לבן/בת הזוג שלכם, לבוס שלכם, לעובד שלכם ובוודאי כיצד לשפר תוצאות במכירה ללקוחות. בואו ללמוד את הסוד הכי שמור בעולם המכירות וכיצד אני מתחייב לשפר את תוצאותיכם בתוך הרצאה אחת בלבד!

"מיתוג וחשיפה תקשורתית בעולם הרכב"

מכונית.  הקניה השנייה בעלותה אחרי דירה.  בואו להבין את עולם הרכב, את דרך המחשבה של יצרני הרכב וכיצד, בסופו של דבר, רכישת מכונית היא לא תהליך רציונלי בכלל, אלא מהלך אמוציונלי שיצרני ויבואני הרכב יכולים לשלוט בו ובך לחלוטין.   רון אקרמן היה חבר בארגון הדוברים הבינלאומי של קבוצת פולקסווגן והיה שותף לקביעת המהלכים האסטרטגיים להחדרת מכוניות של "אאודי", "פולקסווגן" ו"סקודה" לשוק. בשנים 2011 ו-2012, היה אחראי לחשיפה התקשורתית העצומה סביב הכניסה הדרמטית של מותגי היוקרה של מכוניות "פרארי" ו"מזראטי" לישראל. בואו לשמוע את הסודות מאחורי המהלכים.

הנחיית וניהול כנסים ומופעים

רון אקרמן מתמחה בהנחיית וניהול כנסים ואירועים גדולים, בפני אלפי אנשים. ההנחיה נעשית בעברית או באנגלית שוטפת (על-פי דרישות הלקוח) ובהומור רב.  לרון יש חוש תזמון מבריק וכישרון אלתור נדיר המאפשר לו להניע את הקהל לפעולה, לגשר על תקלות פתע מאחורי הקלעים ולהנחות בחן ובהומור כל סוג של כנס/מופע/אירוע.   במקרה הצורך ועל-פי הנדרש, גם להפגין רגישות רבה ורצינות במקרה של אירועי זיכרון ואבל.  הוא מנחה קבוע מזה מספר שנים את טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל בשכונות הצפוניות של תל אביב, הנחה כנסים גדולים של משטרת ישראל, הנחה את כנס "טלקום 2006" בגני התערוכה, כנסים של חברות שיווק בישראל ובארה"ב ולאחרונה הנחה (באנגלית) במשך יומיים את כנס הייסוד של חברת שיווק צרפתית חדשה, שנערך ברומא, איטליה.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן