מעידן העובדים לעידן היוצרים 

קרן ליטני, חוקרת את עולם העבודה העתידי ומספרת את סיפורם של אנשים שנולדו במאה העשרים אך נגזר עליהם לחיות במאה ה 21. 'מעידן העובדים לעידן היוצרים' היא הרצאה מלאת הומור, השראה ומפתחות להצלחה במאה ה 21.

בהרצאה מעוררת השראה על מסע של יזמית שנולדה במאה ה 20 והתעוררה למציאות של עולם חדש, תקבלו סקירה בנושא עולם העבודה העתידי בעידן הדיגיטל והבינה המלאכותית

 ננסה להבין מדוע אנחנו חשים חיבה למוצרים חשמליים מסויימים, תכירו את חמשת המאפיינים ליוצר בעידן הדיגיטל, תקבלו כלים מעשיים לפיתוח חדשנות יצירתיות ותודעה פורצת גבולות. תלמדו על כוחו של הגריט וחשיבותו להצלחה בחיים, תלמדו כיצד הטכנולוגיה משנה את הדרך שבה ארגונים מגייסים, מנהלים ומייצרים חווית עובד מצוינת וממנפים את ההון האנושי לטובת חדשנות וחשיבה פורצת דרך, תלמדו על הקשר בין יצירתיות לאושר.

 

אושר בעידן של מהפכה מתמדת וחוסר ודאות

בכניסה לבית הספר היסודי לב רן, תלוי שלט צבעוני שמבטיח שכל תלמיד הוא ראוי, נחוץ ויכול.

האמנם?

כחוקרת את השפעות הטכנולוגיה על עתיד העבודה, קרן ליטני חושבת הרבה על המשפט הזה.

לעבודה עצמה יש השפעה מכרעת על אושרנו ואנחנו חיים בעידן של קידמה שהיא כשלעצמה כמובן דבר נהדר. הבעיה מתחילה כשקצב השינויים מאלץ אותנו להמציא את עצמנו מחדש בכל עשור והנפש לעומת הקידמה משתנה הרבה יותר לאט. ובתחום אחד – משמעותי ומהותי במיוחד לנפש האדם, לא נגעה שום קידמה, עולם העבודה והיחסים שבין האדם לחברה.

השפעות הטכנולוגיה על עתיד העבודה מחייבות ארגונים ועובדים לאמץ מתודולוגיות ניהול חדשניות. מחקרים פורצי דרך מוכיחים שאנשים חשים מאושרים כאשר עשייתם משלבת הנאה ומשמעות. מחקרים נוספים מוכיחים כי רמות אושר גבוהות מאריכות את תוחלת החיים, מקטינות את הסיכוי לחלות ומגבירות את פריון העבודה. והנה באנגליה כבר יש שרת בדידות ובערב הסעודית יש שרה שממונה על אושר. ממשלות, רשויות מקומיות חברות וארגונים בכל העולם מגבשים מדיניות אושר.

אז מה הדרך לאושר בעידן שבו המהפכה היא מתמדת ואנחנו מתקשים להסתגל לקצב השינויים?

הרצאה חווייתית ומהנה במיוחד שעוסקת במהות וזהות בעידן המהפכה התעשייתית הרביעית.

בהרצאה נפצח את סוד האושר בעידן של המהפכה התעשייתית הרביעית, הגל הטכנולוגי המסעיר ביותר שידע העולם.

 

קרן ליטני,

חוקרת את השפעות הטכנולוגיה על עולם העבודה העתידי משנת 2012, השנה שבה הקימה את סושלייז-הסלון החברתי, מקהילות היזמות הטכנולוגיות הראשונות בישראל. ליטני היא, יזמת סדרתית, מרצה, סופרת, פובליציסטית, אוצרת תוכן לכנסים, מנחת סדנאות, בימאית ומפיקה. מרצה בפורומים עסקיים ובכנסים בארץ ובעולם בנושאים של חדשנות טכנולוגית, מוטיבציה והשראה, שיווק וניהול לקוחות מתקדם, כלכלה וחברה, עתיד העבודה. לאחרונה הוזמנה ע"י האיחוד האירופי לכנס בליסבון כדוברת בנושא חדשנות טכנולוגית וקידום יזמות בקרב צעירים.

ב 2017 הוזמנה להרצות ב TEDx אילת בנושא כלכלה, טכנולוגיה ועתיד העבודה בעידן הדיגיטל.

 בתפקידה האחרון כשכירה, ניהלה את פעילות מקאפי בישראל. ספר הבכורים שלה 'עידן היוצרים' יצא לאור בשנת 2019 ואומץ בחום ע"י ארגונים רבים.

המלצות

תבונה יצירתית וגמישות מחשבתית כמפתחות להצלחה במאה ה 21. כולם מדברים על חדשנות, קרן ליטני מדברת על יצירתיות ודמיון, טיפוח של תהליכים ותרבות ארגונית שמתאימה לניהול עובדים בעידן הדיגיטל והכלכלה החדשה.
קרן ליטני היא דוגמה ומופת למי שחיה את חייה בהתאם למתודולוגיה שפיתחה. מעידן העובדים לעידן היוצרים היא הרצאה חשובה שמספקת השראה לצד כלים מעשיים בעידן הדיגיטל והכלכלה החדשה.

קרן קרפ, מנהלת שיווק מרכז יזמות ירוק

480 בעלי עסקים פקדו את כנס העסקים של עיריית אילת ביוני 2018.  כולם בחרו להישאר עד הרגע האחרון, להקשיב ולספוג ידע מהרצאתך וממגוון הרצאות שנבחרו על ידך בקפידה.
אני מודה לך על שהקדשת את מירב ומיטב זמנך ומרצך להצלחת הכנס והכל בחיוך ובסבלנות שהפכה את העבודה איתך לחוויה מהנה. בעזרתך העלינו את הרף ואיתו את האתגר לשנה הבאה.

מרלן רוזנפלד, מנהלת האגף לפיתוח כלכלי ויזמות, עיריית אילת

קרן מספרת על מסעה האישי ב"עולם החדש", בהרצאה מעוררת מחשבה ותובנות אודות עתיד העבודה והכלכלה בעולם החדש. ההרצאה מתובלת בהרבה הומור ולא הפסקנו לצחוק. שילוב של חינוך ובידור במיטבו.

כרמית גלבוע, מייסדת ומנכ"לית חברת הפרסום 'גלבוע מדיה'

בשילוב של הומור, שנינות וכריזמה קרן מצליחה להתמודד עם נושאים מורכבים כמו 'השפעות הטכנולוגיה על עתיד העבודה'. היא מנפצת מיתוסים בעזרת סיפורים מצחיקים, שוזרת בכשרון רב נתונים מתוך מחקרים פורצי דרך ותאוריות כלכליות ופסיכולוגיות בכדי לעזור למשתתפים לפתח חשיבה חדשנית ולהתבונן באומץ על העתיד.

מירי חדד, 'החברה למתנסים'

בהרצאה 'עידן היוצרים' קרן ליטני נוגעת באחד הנושאים הכי חשובים במאה העשרים ואחת ומציעה פתרונות וכלים מעשיים תוך שהיא סוחפת את הקהל בסיפורים מצחיקים. שאפו!

אייל רונן, ראש תוכנית ביג דאטה 'רפאל'

השתתפתי בהרצאתה של קרן מעידן העובדים לעידן היוצרים'. עם הרבה הומור, כריזמה ותוכן חדשני ומרתק, קרן מצליחה לעניין את הקהל, ולעורר מחשבה וסקרנות. ההרצאה מתאימה לכל מנהל ולכל עובד בארגון בכך שהיא מספקת לארגונים ולאנשים כלים של ממש להתמצא בעולם העבודה בעידן המכונות החושבות

עדי פרנקל, מנהלת משאבי אנוש, קבוצת קשטיין

שמחנו לארח את קרן ליטני בטאון הול הרבעוני של מרכז המו"פ של מוטורולה סולושנס ולשמוע את הרצאתה המרתקת 'מעידן העובדים לעידן היוצרים', על ההתאמות שכל אחד מאיתנו נדרש לעשות כדי להצליח בעידן הטכנולוגי הנוכחי תוך שימת דגש על חשיבותו של הגריט והיזמות כמנוע להצלחה הן כפרט והן כארגון.

דורון נג'ר, מנהל חטיבת המחקר והפיתוח, מוטורולה

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן