96 שעות

יאיר גרבוז, מירי רגב, צו 8 ו'נתניהו מאוחדת'. על 4 ימים דרמטיים בבחירות 2015 – ואיך כל זה קשור לארוחת שישי שלכם?!

הבחירות הסוערות של 2015 נפתחו בעמדת נחיתות ברורה של תנועת הליכוד והעומד בראשה בנימין נתניהו, מול הברית החדשה של המחנה הציוני עם הרצוג ולבני. במשך שלושה חודשים הראו הסקרים יתרון ברור של מחנה השמאל על מחנה הימין. עד השבוע האחרון.

אז מה בעצם קרה שם? כיצד גופי התקשורת הגדולים קרסו מול עולם הפרסום החדש?

בואו להיחשף למי שעומדים מאחורי הקמפיינים הגדולים, דרך מי שניהל את תוכן הסלולר של קמפיין הליכוד בבחירות הדרמטיות של 2015. כיצד צוות של 4 אנשים וכסף קטן – שברו את שיאי ההצבעה בישראל בשעות האחרונות של הבחירות.

צוריאל שרון,33,
מוביל קמפיינים ברשת. מומחה לתוכן דיגיטל ושימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים, בניהול ועריכת תוכן לקמפיינים במדיות החברתיות לגופים ובכירים במערכת הפוליטית והציבורית, ובעל מערכת קשרים מבוססת עם מיטב אנשי התוכן והדיגיטל בישראל.

עמד מאחורי מערך קמפיין הדיגיטל של נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין בבחירות לנשיאות 2014, ניהל את מערך תוכן הסלולר בקמפיין הליכוד בבחירות 2015, ניהל את מערך תוכן הסלולר בקמפיין אבי ניסנקורן בבחירות להסתדרות 2017, הפיק את קמפיין הסרטונים הוויראליים של דינה דיין בבחירות לראשות מפלגת העבודה 2017, קידם תכניות פריים טיים ל'קשת' בערוץ 2 ובערוץ 20 ועמד מאחורי מערך הסלולר בבחירות הארציות במדינת מונטנגרו 2016.

השתתף לאחרונה בסדרת 'הספינרים' של חדשות 10 ובתכניות אקטואליה בנושאי דיגיטל וקמפיינים ברשת ומרצה בתחום.

צפו בפרומו >>>

צוריאל שרון, 33, יועץ דיגיטל וקריאייטיב לגופים ואישים בולטים במערכת הפוליטית והציבורית בישראל, עמד בין השאר מאחורי קמפיין הדיגיטל של ראובן (רובי) ריבלין, קמפיין הסלולר של אבי ניסנקורן לראשות ההסתדרות, קמפיין הבחירות של דינה דיין במרוץ לראשות מפלגת העבודה ומערכות בחירות בישראל ובאירופה. פאנליסט בחדשות 2 ובתכניות אקטואליה בנושאי דיגיטל ומיתוג ברשת ומרצה בתחום.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן