96 שעות

יאיר גרבוז, מירי רגב, צו 8 ו'נתניהו מאוחדת'. על 4 ימים דרמטיים בבחירות 2015 – ואיך כל זה קשור לארוחת שישי שלכם?!

הבחירות הסוערות של 2015 נפתחו בעמדת נחיתות ברורה של תנועת הליכוד והעומד בראשה בנימין נתניהו, מול הברית החדשה של המחנה הציוני עם הרצוג ולבני. במשך שלושה חודשים הראו הסקרים יתרון ברור של מחנה השמאל על מחנה הימין. עד השבוע האחרון.

אז מה בעצם קרה שם? כיצד גופי התקשורת הגדולים קרסו מול עולם הפרסום החדש?

בואו להיחשף למי שעומדים מאחורי הקמפיינים הגדולים, דרך מי שניהל את תוכן הסלולר של קמפיין הליכוד בבחירות הדרמטיות של 2015. כיצד צוות של 4 אנשים וכסף קטן – שברו את שיאי ההצבעה בישראל בשעות האחרונות של הבחירות.

צוריאל שרון,33,
מוביל קמפיינים ברשת. מומחה לתוכן דיגיטל ושימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים, בניהול ועריכת תוכן לקמפיינים במדיות החברתיות לגופים ובכירים במערכת הפוליטית והציבורית, ובעל מערכת קשרים מבוססת עם מיטב אנשי התוכן והדיגיטל בישראל.

עמד מאחורי מערך קמפיין הדיגיטל של נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין בבחירות לנשיאות 2014, ניהל את מערך תוכן הסלולר בקמפיין הליכוד בבחירות 2015, ניהל את מערך תוכן הסלולר בקמפיין אבי ניסנקורן בבחירות להסתדרות 2017, הפיק את קמפיין הסרטונים הוויראליים של דינה דיין בבחירות לראשות מפלגת העבודה 2017, קידם תכניות פריים טיים ל'קשת' בערוץ 2 ובערוץ 20 ועמד מאחורי מערך הסלולר בבחירות הארציות במדינת מונטנגרו 2016.

השתתף לאחרונה בסדרת 'הספינרים' של חדשות 10 ובתכניות אקטואליה בנושאי דיגיטל וקמפיינים ברשת ומרצה בתחום.

צפו בפרומו >>>

צוריאל שרון, 33, יועץ דיגיטל וקריאייטיב לגופים ואישים בולטים במערכת הפוליטית והציבורית בישראל, עמד בין השאר מאחורי קמפיין הדיגיטל של ראובן (רובי) ריבלין, קמפיין הסלולר של אבי ניסנקורן לראשות ההסתדרות, קמפיין הבחירות של דינה דיין במרוץ לראשות מפלגת העבודה ומערכות בחירות בישראל ובאירופה. פאנליסט בחדשות 2 ובתכניות אקטואליה בנושאי דיגיטל ומיתוג ברשת ומרצה בתחום.

המלצות

"הרצאה מרתקת, מלמדת, מועברת בצורה מעניינת ומהנה. שווה כל רגע.." עו"ד רונית זיגלשטיין – מרצה ומאמנת אישית, מחברת הספר 'חופשיה להיות'.

"במסגרת כנס שיזם פורום הסגנים בשלטון המקומי, נתן צוריאל הרצאה מאלפת שריתקה את באי הכנס, הרצאה שהבהירה לנוכחים שיש שחקן חדש בתחום הקמפיינים הארציים והמוניציפאליים, הדור החדש של הקמפיינרים בישראל.." אורי בוסקילה – יו"ר פורום הסגנים בשלטון המקומי.

"הרצאתו של צוריאל שרון פותחת צוהר עדכני למערכת הבחירות הראשונה שהוכרעה על ידי הביג דאטה והניו מדיה. הרצאה מעניינת ומעוררת מחשבות.." מוריה שלום – סמנכ"לית 'מקור ראשון'.

"תודה רבה צוריאל על הרצאה מרתקת שלקחה אותנו למסע בזמן והכניסה אותנו לנבכי ניהול הקמפיין של בחירות 2015. למדנו איך אפשר להשפיע על דעת הקהל אם רק עובדים נכון. ההרצאה הייתה השראה לעמותות ולפעילים חברתיים, במיוחד בצורה בה ניתן לשנות מציאות במשאבים מוגבלים. התגובות שקיבלתי מהמשתתפים היו מעולות. שוב, תודה.." שאלתיאל סבן – מנהל תכניות ושותפויות, קרן ידידות טורונטו.

"לתושבי העיר הרצליה הייתה את הזכות לשמוע את הרצאתו של צוריאל שרון. בהרצאה ניכר היה בכישוריו של צוריאל כמרצה מרתק והן כאישיות מיוחדת, מובילה ופורצת דרך. מאות המוזמנים בקהל למדו להכיר מה באמת הוביל לניצחון הדרמטי של הליכוד בבחירות 2015. תודה רבה על המקצועיות והידע הנרחב אשר ילוו אותנו גם בהמשך.." ליאור אורן – מנהל 'בית קינן', בית טבע, סביבה וקהילה, עיריית הרצליה.

"זכינו לארח את צוריאל שרון כמרצה מרכזי בפורום נשים שעסק במתן כלים לנשים משפיעות בזירה המוניציפלית. הערב הותאם במיוחד עבור נשים מנהיגות שנמצאות כבר או מעוניינות להיכנס לזירה הפוליטית, החברתית או היזמית, ורוצות לקדם עוד אספקטים של מיתוג אישי ובניית קול ייחודי כחלק ממהלך תקשורתי כולל. בהרצאתו שם צוריאל דגשים הקשורים לאסטרטגיות בתחום הדיגיטל והתקשורת השיווקית החדשה. ההרצאה לוותה בדוגמאות פרקטיות אשר בוצעו בקמפיינים הגדולים בישראל. התכנים העניקו כלים והשראה לנשים בתחום זה." עידית סילמן – מנהלת שיווק בהנהלה ראשית, 'שירותי בריאות כללית'.

"צוריאל שרון הרצה בפנינו בנושא העברת מסר אפקטיבי תוך שימוש בכלים חדשניים, עבור פורום מנהלי הפיתוח העסקי והשיווקי במשרדי עו"ד ורו"ח הגדולים בישראל. כולנו עוסקים ועסוקים כל העת בעולם הרשתות החברתיות והדיגיטל, וההרצאה נתנה לנו מבט רווי טיפים, בגובה העיניים, כיצד ניתן באמצעות תקציב לא גבוה, הרבה קריאייטיב וחוצפה, להפעיל את 'מכונת הדיגיטל' בצורה מופלאה. מעבר לכך, ההרצאה עסקה גם ב'ישראליות' הנוכחית, האופי והמורכבות של הקהל הישראלי – נושאים שבשילוב יכולות ההרצאה הווירטואוזיות של צוריאל, יצרו חוויה מומלצת ומרתקת.." עו"ד זהר פישר – מייסד משרד רובוס ליגל מרקטינג.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן