"המעז מנצח"

חייו של ס' (את שמו המלא לא ניתן לחשוף כאן) תמיד היו רצופים במכשולים ואתגרים. מהילדות בתור ילד יהודי בברית המועצות, דרך תהליך עליה לארץ, הפיכתו לחבר נבחרת ישראל ולספורטאי מצטיין, שירות קרבי בצה"ל עד לתפקיד של קצין לוחם בסיירת מטכ"ל.

אך האתגרים לא תמו שם. בגיל עשרים ואחד כאשר הוא בפסגת חייו לתחושתו, משתנים חייו בבת אחת. במהלך היתקלות קשה עם מחבלי חמאס נפצע ס' באורח אנוש, אך מצליח לשרוד. לאחר שהוא מתעורר בבית החולים, מבין ס' שחייו לא יהיו כפי שהיו.

"באותו יום בשנת 2008, ובימים שלאחר מכן, הייתי עסוק בשאלות כמו "למה זה קרה דווקא לי? למה נפצעתי כל כך קשה? למה נשארתי בחיים? לרגעים מסוימים ייחלתי למות. מבחינתי לא הייתה דרך אחרת מזו שהכרתי לפני. לקח לי שנים רבות להבין כמה טעיתי. כמה בר מזל הייתי ששרדתי וקיבלתי הזדמנות לחיות".

ס' שהפך למרותק לכיסא הגלגלים בין לילה, יצא למלחמה חדשה. את רחובות עזה, החליפו מסדרונות השיקום.  אך מלחמתו על החיים, השיקום והגשמת החלומות רק החלה. היום, אחת עשרה שנים מאוחר יותר מספר ס' איך הפך את כיסא הגלגלים לחסר חשיבות בעיניו, איך למרות המגבלה הקשה לא ויתר על אף חלום, סיים קורס קצינים, חזר לשרת ביחידה והגיע להישגים יוצאי דופן.

בהרצאתו מעוררת ההשראה, מתאר ס' כיצד התגבר על המכשולים בהם נתקל בחייו, איך לצמוח מתוך הקושי ולסרב להיות הקורבן, איך לקחת סיכונים – ובסופו של דבר לנצח!

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן