נדב אטיאס,

בוגר כלכלה ועוסק באבטחת תוכנה בחברה גדולה. בגיל 40 סוף סוף נפתח לי הראש.

כולנו מדברים על המשבר המפורסם, חלקינו חווים אותו במלוא עוצמתו. למעטים אף נשמטת הקרקע תחת הרגליים.

אצלי זה קרה בדיוק, אבל בדיוק בגיל 40. החיפוש הרוחני החל. סוף סוף שקעה ההבנה שהחיים הם הרבה יותר מאוסף יכולות פונקציונאליות הפועלות על אוטומט.

בעודי מחפש מזור לנפשי ואולי קצת הסברים על איך עובד מוחי ולמה לעזאזל אני רציונאלי כל כך פגשתי ב NLP –  דימיון מודרך וסוגסטיה, או בשמו העיברי נל"פ (ניתוב לשוני פיזיולוגי).

הNLP  מסביר היטב כיצד עובד המוח, כיצד מתייחס לזיכרונות, חוויות, פרשנויות למציאות ומציע דרכים לסייע היכן שתבניות אלו "תוקעות" אותנו בחיים. לשמחתי היה לי הפנאי והרצון לסיים את קורס ה PRACTITIONER פעמיים. פעם ראשונה בשביל ללמוד ופעם שניה בשביל שהחומר באמת ישקע ואפילו אוכל לסייע לאחרים.

החלק האהוב עלי ביותר היה השימוש במטאפורה ככלי עבודה יעיל ומהנה, במיוחד עם ילדים. למזלי זימנה לי ביתי הזדמנות פנטסטית לשימוש בכלי ביחד איתה ומשם כבר נולד ספר הילדים הראשון שלי "הפיה ליליאן והיער הלבן".

אתם מוזמנים להרצאת מבוא על NLP. בהרצאה תקבלו רקע על השיטה והצעות להסתכלות שונה על סיטואציות מהחיים. גישה אחרת לסיטואציות אלו עשויה להתיר פקעות של קשרים ולישר מהמורות שבדרך. אספר גם על מטאפורה והמקרה הפרטי שלי שהפך לספר ילדים.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן