מ

מעין קרת- "הגוף ואת- מערכת יחסים"

הרצאה על דימוי גוף חיובי

כש67 אחוזים מהנשים נמנעות מלהביע את דעתן או להשתתף בפעילות חברתית בגלל שהן לא מרוצות מהמראה שלהן ומצד שני אין לכך שום פתרון, שום תרופה, טיפול מניעתי, זה הזמן לדבר על זה. על הגוף שלנו בעידן הנוכחי. הנושא בוער.

אני בחרתי להקדיש את החיים שלי למציאת פתרונות לדימוי גוף חיובי, למחקר ולפיתוח תוכן לחבר נשים ונערות לגוף שלהן וליופי שלהן מבלי ליפול לאשליות, מבלי שנרעיב את עצמנו.

אני מאמינה שכל אישה יכולה להיות יפה בדרכה.

15 שנים אני מרצה לנערות ולנשים בכל העולם ונותנת להן כלים להבין לעומק למה הן לא מרוצות כשהן מסתכלות במראה, מה הסיבות ההיסטוריות, החברתיות והכלכליות שהובילו לכך והאם יש אפשרות אמיתית לשנות את גם את  התרבות וגם את היחס האישי שלנו לגופנו.

בהרצאה שזור הסיפור האישי שלי כדוגמנית על מצליחה בכל העולם שסבלה מדימוי גוף נמוך מאוד, השיקום שלי ולקיחת החולשה כחוזק להשפעה סביבתית על נשים ונערות נוספות.

אני מלמדת הסתכלות אחרת במראה. מדגישה את חשיבות אורח חיים בריא וטיפוח אבל מזמינה לשמירה על מבנה גוף ייחודי מבנה גוף ייחודי, שלם ובריא.

ההרצאה היא הרצאה משתפת, חוויתית, מעוררת מחשבה, בהרצאה משולבים קליפים וסרטונים מכל העולם.

מעין מרצה מזה 15 שנים בארץ ובעולם, ההרצאות והסדנאות שפיתחה נמצאות במחקר של ד"ר רחל בכנר בימים אלו ככלי למניעת דימוי גוף שלילי. הסדנאות וההרצאות הן באישור משרד החינוך ובהן לא מדברים על הפרעות אכילה. מעין מנחת קבוצות בהכשרתה ומדברת באחריות וברגישות עם הרבה ניסיון על הנושאים הרגישים הללו.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן