"חיובית"

כשהיא בת 19 בלבד, מגלה מירי שהיא נדבקה בנגיף ה-HIV מבן זוגה.

אל מול התחזיות הקודרות, המעניקות לה מספר שנים בודדות לחיות, יוצאת מירי למסע התמודדות עם המחלה והסטיגמה החברתית הנלווית אליה.

היום, 16 שנה אחרי, מירי מספרת את סיפורה.

זהו מסע לגילוי עוצמה פנימית, פיתוח אהבה וקבלה עצמית והבנה שהכול אפשרי.

על בושה, אהבה עצמית ומה שביניהן – הרצאה לארגונים

איך מתגברים על הבושה ועל מחשבה שאנחנו "לא טובים מספיק" ומתחילים לאהוב ולקבל את עצמנו כפי שאנחנו כבר עכשיו?

בלי שינויים, בלי דייטות, בלי תוספת בתלוש שכר ובלי תירוצים?!

באמצעות הסיפור האישי שלה כאישה שחיה עם HIV בצל הבושה והסטיגמה, משתפת מירי בהחלטה האמיצה "לצאת מהארון" בציבור ובתקשורת ובכך לפעול למיגור הסטיגמה והבושה סביב המחלה.

בושה היא רגש אוניברסלי. לעתים הבושה מנהלת אותנו, בלי שאפילו נהיה מודעים לכך.

לפעמים זה סוד משפחתי, לפעמים חלק בגוף שאנחנו מתביישים ומסתירים, העובדה שהתגרשנו או שמעולם לא סיימנו תואר. לעתים זו פשוט המחשבה – "אני לא מספיק טוב/ה".

בהרצאתה משתפת מירי בכלים פשוטים שיסייעו לכם לזהות את הבושה ואת האופן שבו היא מנהלת את חייכם, להתגבר עליה ולקבל ולאהוב את עצמכם כפי שאתם.

הרצאה "חיובית" לבני נוער

מירי מדברת אל הנערים והנערות בשפתם.

היא מספרת את סיפור הנערה שהייתה, כשגילתה שהיא נושאת את הנגיף ומשתפת בכנות ובגילוי לב על האהבה ועל החבר שהדביק אותה, על הפחד מפני המוות, החשש מ"מה יגידו ומה יחשבו", על הבושה והסטיגמה.

באמצעות סיפורה המרתק מכירה מירי לנערים ולנערות את מחלת האיידס, מעלה את המודעות שלהם לאמצעי מניעה, מלמדת אותם על סבלנות וקבלת האחר ומראה שבכל אחד מאיתנו יש כוחות פנימיים לגבור על כל מכשול.

אודות המרצה:

מירי קנבסקי – עו"ד, מאמנת אישית ומרצה.

המלצות

היי מירי, רציתי להודות לך על ההרצאה ביום שישי. כצופה מהצד, הסתכלתי על התלמידים, הם היו כה קשובים, מהופנטים. סיפורך הצליח לגעת בכל נער ונערה, בצורה רגישה מלאה בטוב. ראיתי על כמה הם התרגשו מסיפורך, התעניינו ושאלו. ראיתי גם את תור התלמידים שחיכו לשאול אותך בסוף שאלה פרטית, להתייעץ, להגיד מילה טובה. את אדם מרגש ומלא בטוב. הרצאה שחייבים לשמוע כל נער ונערה. קובי, רכז שכבה בי"ס שמיר פ"ת

הרצאת חובה לבני נוער, אנשי חינוך וכל אדם שרוצה ללמוד על אופטימיות וניהול משברים. שלומית קציר, מרכזת בריאות קידום בחינוך, בי"ח רמב"ם

"ישבנו מרותקים לספור חייך המטלטל בהקשבה מלאה למרות שעת הערב המאוחרת. הדרך שבה את עומדת מול קהל ומספרת את הסיפור כאישה שמודעת למה שעברה ורוצה לייצור מודעות לנושא כל כך חשוב – מבורכת. חשוב שהנושא, שבציבור נחשב לנושא ש"לא רוצים לדעת עליו", כי "לי זה לא יקרה", יגיע לכמה שיותר קהלים ובעיקר לקהל צעיר." ליאור אלגרנטי/נשיא לשכת הבונים החופשיים רמת גן

"הרצאה מעצימה של אישה מדהימה ומיוחדת. אותנטית ואמיצה, מלווה במוסר השכל, בלקיחת אחריות ובהחלטה להפוך את המשבר למקור כוח ולבחור בחיים מלאי אופטימיות. מירי לוקחת את המסע שלה ומעוררת השראה באנשים. הדרך שבה עברה, הבשלות שהיא הגיעה אליה היום והיכולת לקחת את הניסיון שלה למינוף בחייהם של אנשים אחרים." אילה רביבו, רכזת שכבת י"א, בי"ס קדמה

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן