״אתם עושים את זה לא נכון״

לאחר ניסיון של שנים כמוביל חדשנות הן בחברות סטארטאפ והן בחברות ענק כגון בנק הפועלים בשילוב  ראייה רחבה של השוק העולמי בתפקידו כעיתונאי טכנולוגיה בערוצי הטלוויזיה השונים, פיתח לובו מתודולוגיה שמזהה את הכשלים והטעויות שרוב הארגונים עושים כשהם באים להטמיע חדשנות.
בהרצאה זורמת וקלילה ממחיש לובו את הטעויות ומציע כמובן דרכים לתיקונן. הרצאת חובה לכל ארגון שנמצא בתהליך טרנספורמציה דיגיטלית או חדשנות.

"טכנולוגיה משנה מציאות"

אנו חיים בעידן שבו מתבצעות מהפכות בקצב מטורף. הצורה שבה אנו מתקשרים, עובדים, צורכים מידע ובידור, עושים
עסקים, משחקים ואפילו מתנהגים – הכול משתנה בקצב בלתי נתפס וכל זה כמעט מבלי שנשים לב.
אז מה השתנה ב-20 השנים האחרונות ומה צפוי ב-20 השנים הבאות?
אילו מקצועות ייעלמו ואילו חדשים יופיעו?
לובו ויזנר במסע מרתק שסוקר את השינויים האדירים
שעוברים על האנושות בעקבות הפיתוחים הטכנולוגיים.

״רוק וחדשנות״

 מה הקשר בין הרולינג סטונז לחדשנות? מה אפשר ללמוד מכוכב הרוק/קאנטרי קיד רוק כשרוצים להטמיע חדשנות בארגון? ולמה לובו טוען שמובילי חדשנות צריכים לחשוב ולהתנהג כמו כוכבי רוק?
הרצאה/מופע ייחודי ויוצא דופן מפי מי שמשמש יועץ חדשנות בכיר בימים ורוקר בלילות ומביא את ניסיונו בשני העולמות לכדי תורה אחת.

"מותו של המדע הבדיוני״

 הטכנולוגיה כיום מתפתחת בקצב כל כך מהיר שליצור סרט מדע בדיוני הפך לסיכון… חלק מהבידיון עלול להיות מוצר על המדף בזמן שהסרט ייצא למסכים… בהרצאה מרתקת משלב לובו קטעי סרטים שכמעט כולנו מכירים ומראה כיצד המציאות מדביקה את הדימיון בקצב הולך וגובר. הרצאה משעשעת ומעשירה.

לובו ויזנר,

מראשוני כתבי הטכנולוגיה והגאדג׳טים בישראל, מומחה חדשנות, יועץ ומרצה.
כתב ומרואיין מבוקש בתכניות האקטואליה בערוצים השונים (רשת, ערוץ 10, ערוץ 11, ערוץ 20, ערוץ הספורט ועוד), יזם, מפיק ומגיש את תכניות הגאדג׳טים ״לובו והצעצועים״ ו״מופע הגאדג׳טים״ ששודרו בערוץ אגו. בנוסף משמש לובו כזמר בהרכב בכירי הטכנולוגיה ITBAND מזה 15 שנה ובימים אלה עובד על אלבום סולו מקורי באנגלית.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן