ג'קי אלטל,

"הסייבר חדר לכל מארג החיים", מספר אלטל בהרצאתו, "זה התחיל במחשב, עבר לטלפון, למכונית, לכל אמצעי התחבורה האחרים, וכעת גם לגופנו, באמצעות רכיבים רפואיים מצילי חיים כמו קוצב לב, קוצב אינסולין, ועשרות רכיבים אחרים. זוהי המהפכה השלישית, לאחר המהפכה החקלאית, והמהפכה התעשייתית, אלא שזו – מהירה פי כמה מקודמותיה. עקב כך, גם ההאקרים חדרו אל חיינו.."

ג'קי מדבר על מונחי יסוד בסייבר ובהאקינג, על האקר שחור והאקר לבן, על ההאקר כפרט:  אופיו, תכונותיו, ומניעיו, על סוגי סייבר: מדינתי-לאומי, על סייבר אנרכיסטי ועד טרוריסטי, על פשיעת סייבר, על מדינות בעלות עוצמת תקיפת סייבר עם דגש על אזורנו: אירן וישראל, על סוגי התפקידים שממלאים האקרים דווקא בהגנת סייבר כמו-גם בתקיפת סייבר במסגרות צבאיות, ביוניות ואזרחיות, על תהליך ההאקינג עצמו ורכיביו: איסוף מודיעין, תקיפה, ניקוי עקבות ומיסוד מסדרון חדירה יציב, על הצלחתה הפנומינאלית של מדינת ישראל כמעצמת סייבר על-אף גודלה, על האיומים על המדינה ועל חולשות הסייבר של ישראל.

אלטל מתעכב על הרכיב האנושי – הדרך שבה האקרים מנצלים את התמימות באמצעות Social Engineering, ותוך כך, על קצה המזלג – גם בדרכים להתמודד כפרט מול האיום הסייברי.

במסגרת הרצאותיו סוקר אלטל אירועי סייבר ידועים בעולם, ומסביר מה קרה ואיך.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן