ברצוני לעניין אותך בהצעה לפעילות אופנה, שמתמקדת בסטיילינג ובטרנדים אופנתיים.

בוקר / ערב  חוויתי שכולל הרצאות מקצועיות בנושא סטיילינג

גילי סיוון-כהן (40),

 סטייליסטית ועורכת אופנה  מהמובילות בארץ, מעבירה הרצאות  וסדנאות סטיילינג על טרנדים עכשוויים . במהלך 20 השנים האחרונות, אחראית על מיזמי אופנה מרהיבים , ופרויקטים ייחודיים לעיתונים המובילים במדינה. בין עבודותיה הבולטות: שבוע האופנה הישראלי (גינדי)  , ביוטי סיטי  (סופר פארם), טרייני וסוזאנה מהפכים, כיום מלמדת סטיילינג אישי  במכללת קונספט ובאקדמיה של מיקי בוגנים.

לקראת שיאה של העונה, אנו מציעים פעילות חווייתית , שמטרתה להעשיר  את הידע של העובדים בחברתכם , ולשדרג את המראה האישי שלהם .

אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני, באווירה חוויתית וסוחפת מציגה גילי את עולם הסטיילינג מקרוב.

ההרצאות מיועדות לקהל נשי וגברי ומתמקדות בזיהוי טרנדים נכונים באופנה (לפי צבע וגזרה) ומלוות בטיפים שיכולים לשדרג את המלתחה האישית בעזרת פרטים בסיסיים.

הנשים והגברים שיגיעו להרצאה יקבלו רעיונות . וטיפים ללבוש הולם, כולל הצגת הפריטים הלוהטים לעונה (נעליים, תיקים, חגורות וכו'). נושאים נוספים: הטרנדים הלוהטים באופנה לעונה הקרובה; השילובים הנכונים לעונה הקרובה; התאמות צבעים; המוכרחים של כל ארון לגבר ואישה שרוצים להיראות טוב; סגנונות לבוש; איך להתלבש נכון; אלו בגדים יהפכו אותך לצעיר יותר; האם בגדים יכולים להרזות אותך. קודים ללבוש עסקי, הצצה לטרנדיים עולמיים ועוד.

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן