מחפשים הרצאה מרגשת שתותיר משמעות וחותם עמוק בלבם של עובדיכם?

מעוניינים לרענן את העובדים ובמקביל להעניק להם שעה וחצי של מוטיבציה, מנהיגות, אחריות, ושלל כלים פרקטיים מעולם הפסיכולוגיה החיובית?

לחלום, להעז, להגשים!

אין דבר העומד בפני כוחם העצום של האמונה, הרצון והנפש

שיקול דעת מוטעה במהלך הלידה, חרץ את דינו של אייל סבג והותיר אותו עם שיתוק מוחין בשיעור של 100%.

מספר חודשים לאחר מכן, כשיישבו הוריו מול סוללה של מומחים מתחום הרפואה, הם יקבלו את בשורת האיוב שהצביעה על כך שבנם הבכור לעולם לא יעמוד על רגליו, לעולם לא ידבר, לעולם לא יגדל במסגרות נורמטיביות, ושלעולם יהיה תלוי בהם כמו גם בשירותים הסוציאליים. אייל חשב אחרת!

ההרצאה 'לחלום, להעז, להגשים', מביאה את סיפורו יוצא הדופן של אייל, שלמרות נקודת ההתחלה הבלתי אפשרית שאליה נולד ושממנה יצא למסע חייו, הצליח לברוא את עצמו מחדש בזכות שימוש מתודי בכוחו של המוח, שימוש תדיר שמחק כמעט לחלוטין את אחוזי הנכות שלו, והוביל אותו למציאות מלאת מימוש והגשמה שמשנה בימים אלו את זווית הראייה של עשרות אלפים מקוראיו, בארץ ובעולם.

תוך כדי חקירה פנימית ומרגשת, אותה הוא חושף בכנות מופלאה ובדרך הומוריסטית, חולק אייל עם נוכחי הרצאותיו, מגוון רחב של כלים פרקטיים שבאפשרותם להובילם ממצב מצוי למצב רצוי, ממציאות של קיבעון מחשבתי למציאות של שגשוג, חופש, מימוש והגשמה, כשבראש משנתו נמצאת ההנחה המעידה על-כך שאושר והצלחה הם לא יעד, אלא דרך חיים!

אם אני יכול, כל אחד יכול!!!

אייל סבג,

סופר, מרצה ומנחה סדנאות להתפתחות והגשמה עצמית. בגיל 24, לאחר שנים של רחמים עצמיים, תלות, חוסר ביטחון ותחושות כי כל חיי הם עניין של גורל רע על שנולדי עם שיתוק מוחין, בחרתי בדרך אחרת.

בדרכי החדשה, אותה אני מכנה "מנכות לאיכות", למדתי להשתמש בכוחם העצום של החשיבה החיובית והדמיון המודרך, ואלו חשפו בפניי צוהר לעולם שבו יש לי בחירה ושליטה על מהלכיי, עולם של לקיחת אחריות מעשית, מימוש והגשמה.

בשנת 2008 לאחר חזרה מטיול במזרח, עזבתי  את אילת – העיר שגידלה וחישלה אותי מזה עשור, ויתרתי על משרה טובה ויציבה, משכורת מצוינת, דירת גן וחיים נוחים, והחלטתי לממש את שליחותי.

עם מעברי למרכז הארץ, למדתי אימון האדלריאני, הנחיית קבוצות, טיפול במכורים ושאר תחומים מעולם הפסיכולוגיה החיובית והרחבתי את פעילותי המקצועית לסקטור הפרטי והציבורי.

תוך כדי חקירה פנימית אותה אני חושף בכנות מופלאה בהרצאותיי, ובדרך הומוריסטית קלילה, אני חולק עם הנוכחים מגוון רחב של כלים שבאפשרותם להובילם ממצב מצוי למצב רצוי, ממציאות של קיבעון מחשבתי לשגשוג פיסי, נפשי ורוחני.

בין שומעי ההרצאה: חיל האוויר, מכון אדלר, המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה, שב"ס, כלל חברה לביטוח, חלי ממן, קרן ידע לאקדמאים במדעי החברה והרוח, ועוד…

ניתן להזמין את ההרצאה יחד עם ארבעת ספריי ולקבלם במחיר אטרקטיבי.

 

 

ליצירת קשר והזמנת הרצאה לחץ כאן